Вітаю Вас, шановний читачу!
Запрошую до мандрівки по всіх усюдах нашої чудової країни. Мандрівки у різних сенсах: від подорожей з рюкзаком по містах, селах та неосяжних просторах України, до заглиблення в наші багаті культуру, минуле та інші сторони українського життя.

Цей проект планувався дуже давно, та обдумувався впродовж тривалого часу,  та руки дійшли взяти й почати робити тільки зараз. Мені хотілося не створювати типовий сайт для мандрівників з енциклопедичною інформацією, яких греблю гати, а підійти до подорожей інакше, з зануренням в атмосферу того місця, де перебуваєш. Щоб можна було подорожувати й віртуально, почуваючись, неначе це ти сам ходиш по вуличках і розглядаєшся навколо, знаючи вже дещо про те місце, де перебуваєш. А як випаде нагода, приїхати, обрати цікавий маршрут і поблукати вулицями в реалі, без побоювань заблукати. Щоб не гнати галопом за екскурсоводом, іноді під палючим сонцем чи в негоду, вислухуючи не завжди цікаві розповіді, від яких може мало що залишитись і в душі, і в пам’яті, а прийти й розглянути на власні очі те, про що вже щось знаєш. Щоб не зводити свою подорож виключно до “прийти до тями від роботи”, відлежуючись на пляжах чи в ліжку та відсиджуючись в кафешках, та попутно ще трішки розглядаючись по вулицях, а продумати свою мандрівку наперед, знаючи, що від неї можна отримати. Спланувати її, маючи під рукою необхідну інформацію, обравши цікаві місця, розваги, тимчасове житло та спосіб харчування за своїми власними вподобаннями. Щоб знати не тільки, хто, коли й навіщо збудував ту гарну будівлю, а й що то за люди, що живуть в ній зараз, чи поряд, чи проходять повз, чим вони дихають, і чи справді відповідають тим стереотипам, що про них склалися. Щоб… Ну це я вже дуже забігаю вперед, не буду розповідати Вам усіх секретів, бо не добре хвалитися, перш ніж ніж щось зробиш, та й якісь із планів можуть змінитися і втілитись не так, як задумувалося спершу. Почну із подорожей, і поки одним-єдиним містом – Одесою.

Шановний читачу, мені важливо почути Вашу думку про той матеріал, що вже є на сайті, і дізнатися, що б Ви ще хотіли тут побачити. Хоча вже існує план подальшого розвитку сайту, але хочеться, щоб він був для Вас цікавим і корисним, тож Вашу думку я обов’язково врахую. Прошу до Балачки, де можна і залишити свої відгуки й пропозиції щодо сайту, і поспілкуватися з іншими мандрівниками й мешканцями тих міст, куди Ви збираєтесь.

Крім української, цей сайт має ще дві версії: іспанською та англійською, бо мені хочеться розповісти про нашу країну якомога більшій кількості людей і заохотити їх сюди приїхати. Ці дві версії відрізнятимуться від української, може навіть суттєво, бо, з одного боку, Вам буде нецікаво читати про те, що таке Україна, де вона є, чому її прапор  жовто-блакитний і які її національні страви, а з іншого, іноземцям ні до чого надто докладна, зрозуміла тільки нам інформація. Проте якщо Ви, мій шановний читачу, живете не в Україні, є нащадком українських емігрантів чи вивчаєте мову, не дуже багато знаєте про країну і Вам хотілося б почитати українською те ж саме, що й іспанською чи англійською, розкажіть мені про це в Балачці, я обов’язково врахую Ваше прохання.

Отже, до зустрічі на сторінках сайту та в Балачці!

Гарної мандрівки нашою Україною!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту, натисніть Ctrl+Enter і запропонуйте свій варіант.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: